Poznaj naszych lekarzy

Natalia Myszakowska-Gliwińska
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chorób Płuc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywam specjalizację z pulmonologii w dużym łódzkim szpitalu klinicznym. Praca z ludźmi sprawia mi wiele radości, a uśmiech zadowolonego pacjenta jest największą nagrodą.

Katarzyna Dziedzic
lekarz
w trakcie specjalizacji z Pediatrii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie asystent oraz doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas pracy w oddziale pediatrycznym oraz noworodkowym w jednej z łódzkich klinik.

Anna Waśniewska-Włodarczyk
lekarz
w trakcie specjalizacji

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nauczyciel akademicki. Realizowałam staże zagraniczne w szpitalach Portugalii i we Włoszech.

Jakub Włodarczyk
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chirurgii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie młodszy asystent oraz doktorant w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Czynny uczestnik międzynarodowych konferencji medycznych (UEG Week, World Congress of Surgery), laureat Diamentowego Grantu. Odbyte staże zagraniczne w USA oraz Kanadzie. Autor ponad 30 publikacji naukowych oraz 4 rozdziałów.

Mateusz Prusisz
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chirurgii

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie młodszy asystent oraz pracownik dydaktyczny w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Czynny uczestnik międzynarodowych konferencji medycznych (Surgery Live, Ogólnopolski Kongres Chirurgii Kolorektalnej). Certyfikowany uczestnik kursów z zakresu chirurgii laparoskopowej i małoinwazyjnej.

Marcela Słomkowska
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chorób Płuc

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z Chorób Płuc. Moją pasją jest praca z ludźmi, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Swoją wiedzę stale poszerzam o najnowsze doniesienia ze świata medycyny. Jestem członkiem PTChP oraz ERS.

Michał Sałdan
lekarz
w trakcie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W praktyce lekarskiej zwracam szczególną uwagę na indywidualne potrzeby pacjenta oraz leczenie bólu.

Karol Bączek
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chorób Płuc

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie młodszy asystent oraz rezydent Chorób Płuc w Klinice Pneumonologii USK nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Członek licznych towarzystw naukowych m.in. PTChP oraz ERS. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę na licznych certyfikowanych szkoleniach i kursach m.in. dotyczących diagnostyki bronchoskopowej czy nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej.

Anna Świętochowska
lekarz
specjalista Medycyny Rodzinnej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi w przychodniach na terenie Warszawy i okolic oraz wizytach domowych. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.

Izabella Zawarczyńska
lekarz
specjalista Pediatrii

Robert Pachocki
lekarz
specjalista Zdrowia Publicznego

Grzegorz Stawarz
lekarz
w trakcie specjalizacji z Urologii

Paulina Rychcik-Pazyrska
lekarz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moją pasją jest onkologia kliniczna, z którą wiąże swoją przyszłość zawodową i naukową. W praktyce lekarskiej najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Filip Karuga
Filip Karuga
lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie doktorant w Zakładzie Medycyny Snu i Zaburzeń Metabolicznych w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz kierownik grantu Preludium 20 Narodowego Centrum Nauki. Laureat licznych konferencji i stypendiów np. Stypendium Ministra Zdrowia, Stypendium naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego. Odbył staże zagraniczne w znanych europejskich ośrodkach medycznych w Oxfordzie, Barcelonie, Lublanie czy Freiburgu. Autor ponad 20 publikacji naukowych.

Jegor Burdz
Jegor Burdz
lekarz

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zwolennik medycyny opartej na dowodach (EBM) oraz holistycznego podejścia do pacjenta. Chętnie prowadzi konsultacje również w języku rosyjskim i białoruskim, rozumie również mowę ukraińską. Wykładowca psychoedukacji.

Gabriela Daszkiewicz
lekarz

Agnieszka Turkiewicz
pielęgniarka

Pielęgniarka z ponad 30-letnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy na oddziałach: chirurgii ogólno-naczyniowej, chirurgii ortopedycznej oraz torakochirurgii. Obecnie jestem specjalistą w zakresie pielęgniarstwa onkologicznego. Od wielu lat pracuję na oddziale chemioterapii z pacjentami onkologicznymi.

Zuzanna Kopczyńska
położna

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Medycznego w Olsztynie. Od 2020 roku swój czas poświęcam pracy na porodówce oraz w przychodni. Praca z kobietami, parami w okresie okołoporodowym jest przede wszystkim moją pasją. Bardzo ważne jest świadome przygotowanie do porodu, a także okresu który po nim występuje, dlatego jestem tu by pomóc. Na spotkaniach staram się, aby wszyscy czuli się swobodnie i nie bali się zadawać pytań.

Katarzyna Kowalczyk
pielęgniarka

Absolwentka Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku pielęgniarstwo. Specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w Zespołach Ratownictwa Medycznego w Łodzi oraz w wielu oddziałach łódzkich szpitali.

Aleksandra Słowińska
Psycholog i Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych borykających z różnego rodzaju trudnościami, doświadczającymi przytłaczających emocji, borykającymi się z problemami w relacjach, pracy, czy życiu osobistym. Pomagam poradzić sobie z różnymi zaburzeniami np. natury lękowej, czy depresyjnej, wzmocnić samoocenę, poprawić asertywność, przezwyciężyć indywidualne trudności i podnieść ogólną jakość życia i samopoczucie. W mojej praktyce szczególnie ważna jest dla mnie relacja z Klientem – staram się do każdego podchodzić indywidualnie, z empatią, akceptacją i autentycznością.

Poznaj naszych fizjoterapeutów

Paula Janowska
mgr fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, ratownik WOPR oraz instruktor narciarstwa PZN. Od zawsze sport był nieodłączną częścią mojego życia, dlatego postępowanie w urazach sportowych nie jest mi obce. W trakcie studiów zainteresowałam się tematem fizjoterapii uroginekologicznej. W 2019 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanej Terapeutki Treningu Dna Miednicy według koncepcji Bebo®. Swoje prace dyplomowe zarówno licencjacką, jak i magisterską pisałam na temat zachowawczego leczenia nietrzymania moczu u kobiet.

Piotr Machnik
mgr fizjoterapii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako dziecko pomyliłem kolejność i przed chodzeniem nauczyłem się jeździć na rowerze. Od kiedy pamiętam kolarstwo było moją pasją. Na własnej skórze nauczyłem się co znaczy uraz, ograniczenie ruchomości, czy ból. Z tego powodu wiem jak ważny jest szybki i pełny powrót do formy. W swojej pracy zawodowej skupiam się na leczeniu urazów oraz utrzymywaniu prawidłowej funkcjonalności układu ruchu.

Dołącz do nas!

Nieustannie chcemy powiększać nasz zespół, dlatego chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.
Zamów Lekarza logo male
Koszyk