Aleksandra Słowińska
Psycholog i Psychoterapeuta
poznawczo-behawioralny

Nazywam się Aleksandra Słowińska, jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych borykających z różnego rodzaju trudnościami, doświadczającymi przytłaczających emocji, borykającymi się z problemami w relacjach, pracy, czy życiu osobistym. Pomagam poradzić sobie z różnymi zaburzeniami np. natury lękowej, czy depresyjnej, wzmocnić samoocenę, poprawić asertywność, przezwyciężyć indywidualne trudności i podnieść ogólną jakość życia i samopoczucie. W mojej praktyce szczególnie ważna jest dla mnie relacja z Klientem – staram się do każdego podchodzić indywidualnie, z empatią, akceptacją i autentycznością.

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie kończę 4-letnią całościową szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej atestowaną przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Poza prowadzeniem psychoterapii on-line, pracuję również w Szpitalu Psychiatrycznym na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym dla osób dorosłych, opiekując się pacjentami podczas ich pobytu w szpitalu. Pracuję również w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną długoterminową pacjentów poradni. Swoje doświadczenie zdobywałam także na stażach, m.in. na Oddziale Dziennym Zaburzeń Psychotycznych dla osób dorosłych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także w NZOZ Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis w Warszawie. Pracowałam również z osobami dotkniętymi niepełnosprawnością umysłową w Środowiskowy Dom Samopomocy i Warsztatach Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz z osobami starszymi dotkniętymi chorobą otępienną w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera.

Umów się na psychoterapię

KROK 1/3 – Wypełnij formularz

Psychoterapia

159 1399 

O dokładnej godzinie psychoterapii poinformujemy Cię po złożeniu zamówienia
Wybierz jakim identyfikatorem posługuje się pacjent
Podaj dodatkowe informacje dla terapeuty, dokumenty możesz przesłać na kontakt@zamowlekarza.pl
Koszt podstawowy
Koszt dodatkowy
Koszt łączny

Opis

  • Teleporada pomoże rozwiać wątpliwości i podjąć odpowiednie kroki, by zadbać o zdrowie i rozwiązać dolegliwości zdrowotne.
  • W trakcie teleporady pacjent może poprosić lekarza o analizę wyników badań przesłanych uprzednio na adres mailowy. Nasz specjalista je zinterpretuje i dokładnie omówi z pacjentem.

Psychoterapia w 3 prostych krokach

kontakt

1. Wypełnij formularz i wybierz dogodny termin

wywiad

2. Opłać terapię

lekarz

3. Terapeuta skontaktuje się z Tobą

Koszyk