Umów się na teleporadę z lekarzem

KROK 1/3 – Wypełnij formularz

Teleporada

99 

Bezproblemowy kontakt z lekarzem o każdej porze dnia.
Możliwość wystawienia e-recepty, e-ZLA oraz przesłania zaleceń lekarskich.

Wypełnij formularz poniżej:

O dokładnej godzinie teleporady poinformujemy Cię po złożeniu zamówienia
Wybierz jakim identyfikatorem posługuje się pacjent
Podaj dodatkowe informacje dla lekarza, dokumenty możesz przesłać na kontakt@zamowlekarza.pl
Koszt podstawowy
Koszt dodatkowy
Koszt łączny

Opis

  • Teleporada pomoże rozwiać wątpliwości i podjąć odpowiednie kroki, by zadbać o zdrowie i rozwiązać dolegliwości zdrowotne.
  • W trakcie teleporady pacjent może poprosić lekarza o analizę wyników badań przesłanych uprzednio na adres mailowy. Nasz specjalista je zinterpretuje i dokładnie omówi z pacjentem.
  • Teleporada wiąże się także z możliwością wystawienia e-recepty, jak i e-ZLA, czyli elektronicznego zwolnienia lekarskiego, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.
  • E-recepta to elektroniczny dokument zastępujący tradycyjną, papierową receptę.
  • Procedura otrzymania takiej recepty opiera się na zdalnej teleporadzie, która pozwala na uzyskanie błyskawicznego dostępu do zleconych leków w dowolnej aptece.
  • Do realizacji wystarczy podać w aptece PESEL oraz czterocyfrowy kod otrzymany SMS-em lub poprzez e-mail.
  • Elektroniczne zwolnienie lekarskie (e-ZLA) to elektroniczna forma zwolnienia, które zarówno pacjent, jak i pracodawca otrzymują szybko i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.
  • Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności dostarczania papierowej wersji do pracodawcy.
  • Aby otrzymać e-zwolnienie zachęcamy do umówienia się na teleporadę, w czasie której lekarz udzieli porady medycznej, wystawi e-ZLA, a także w razie potrzeby e-receptę.

Teleporada w 3 prostych krokach

kontakt

1. Wypełnij formularz i wybierz dogodny termin

wywiad

2. Opłać teleporadę

lekarz

3. Lekarz skontaktuje się z Tobą, prześle recepty, zwolnienia oraz zalecenia poprzez e-mail i SMS

Teleporada pomoże rozwiać wątpliwości i podjąć odpowiednie kroki, by zadbać o zdrowie i rozwiązać dolegliwości zdrowotne.
W trakcie teleporady pacjent może poprosić lekarza o analizę wyników badań przesłanych uprzednio na adres mailowy. Nasz specjalista je zinterpretuje i dokładnie omówi z pacjentem.
Teleporada wiąże się także z możliwością wystawienia e-recepty, jak i e-ZLA, czyli elektronicznego zwolnienia lekarskiego, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.

E-recepta to elektroniczny dokument zastępujący tradycyjną, papierową receptę.
Procedura otrzymania takiej recepty opiera się na zdalnej teleporadzie, która pozwala na uzyskanie błyskawicznego dostępu do zleconych leków w dowolnej aptece.
Do realizacji wystarczy podać w aptece PESEL oraz czterocyfrowy kod otrzymany SMS-em lub poprzez e-mail.

Elektroniczne zwolnienie lekarskie (e-ZLA) to elektroniczna forma zwolnienia, które zarówno pacjent, jak i pracodawca otrzymują szybko i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.
Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności dostarczania papierowej wersji do pracodawcy.
Aby otrzymać e-zwolnienie zachęcamy do umówienia się na teleporadę, w czasie której lekarz udzieli porady medycznej, wystawi e-ZLA, a także w razie potrzeby e-receptę.

Kiedy skorzystać z teleporady?

Gdy potrzebujesz szybkiego kontaktu z lekarzem
Recepta na stałe leki
Recepta na antykoncepcję
Zwolnienie lekarskie
Porada medyczna
Test na Covid

Czym charakteryzują się Teleporady?

Oferujemy Państwu opcję zdalnego świadczenia opieki zdrowotnej. Ten typ konsultacji jest dobrą formą wstępnej oceny stanu zdrowia, co w przypadku nagłej choroby przyśpieszy proces ustalania przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia oraz doboru dalszego leczenia.
Dzięki zdalnej teleporadzie pacjent może szybko uzyskać odpowiednią diagnozę swojego problemu zdrowotnego bez konieczności wychodzenia z domu.
Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób znajdujących się w podróży, mieszkańców mniejszych miejscowości, osób chorych przewlekle lub o ograniczonej mobilności, gdy dostęp do lekarzy jest utrudniony.
Teleporada pomoże rozwiać wątpliwości i podjąć odpowiednie kroki, by zadbać o zdrowie i rozwiązać dolegliwości zdrowotne.
Nasz specjalista je zinterpretuje i dokładnie omówi z pacjentem.
Teleporada wiąże się także z możliwością wystawienia e-recepty, jak i e-ZLA, czyli elektronicznego zwolnienia lekarskiego, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.

Koszyk