Wizyty domowe
Warszawa i okolice

Realizacja wizyt 8:00 – 20:00

Jak przebiegają wizyty domowe?

kontakt

1. Kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza

2. Wybór dogodnego terminu oraz płatność online

dojazd

3. Dojazd do domu pacjenta

wizyta domowa

4. Dokładne zebranie wywiadu i zbadanie pacjenta

recepta

5. Przesłanie dokumentacji medycznej poprzez e-mail i SMS

Medyczna pomoc domowa Zamów Lekarza to gwarancja kompleksowej konsultacji doświadczonego i odpowiednio wykwalifikowanego lekarza, w ramach której specjalista może zaproponować odpowiednie leczenie.

Czym cechują się Wizyty Domowe?

Profesjonalizm

Wśród naszych usług oferujemy Państwu pomoc medyczną w warunkach domowych. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną wykonywaną przez lekarzy wyróżniających się empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta na najwyższym poziomie. Każda wizyta domowa charakteryzuje kompleksowym spojrzeniem na chorego i odbywa się w atmosferze zapewniającej intymność z dostosowaniem poświęconego czasu do potrzeb pacjenta.

Komfort pacjenta

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo proponujemy rozwiązanie bez długich kolejek i tłumów. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji utrudnionego dojazdu do placówki medycznej ze względu na stan zdrowia lub problemy z poruszaniem się. Ze szczególną troską myślimy o osobach w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych. Jeżeli pragną Państwo zapewnienia profesjonalnej pomocy medycznej to skorzystanie z usług zamowlekarza.pl jest odpowiednim rozwiązaniem.

Szczegółowa diagnoza

W trakcie wizyty domowej nasz lekarz wykona odpowiednie pod kątem występujących objawów badanie lekarskie. Każda wizyta domowa obejmuje dokładne badanie przedmiotowe i podmiotowe. Pacjent może liczyć na kompleksowy wywiad dotyczący jego dolegliwości, który zakończy się postawieniem diagnozy i skrupulatnie omówionymi zaleceniami. Nasi lekarze zabierają na wizytę stetoskop, ciśnieniomierz, termometr i inne niezbędne narzędzia, a w razie potrzeby wypisują skierowanie na dodatkowe badania.

Dostępność

Dojeżdżamy do domu pacjentów w całym mieście i okolicach położonych do 30 km od centrum. Nasi lekarze są dostępni od poniedziałku do niedzieli. Z centrum umawiania wizyt mogą się Państwo kontaktować całodobowo przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie od 8 do 18. Wizyta domowa zostanie wyznaczona w jak najszybszym, dogodnym dla Państwa, czasie.

Wizyty realizujemy w Warszawie oraz okolicach – Łomianki, Jabłonna, Marki, Ząbki, Sulejówek, Józefów, Konstancin, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Legionowo, Wołomin, Halinów, Otwock, Janki, Pruszków, Komorów, Ożarów, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Tłuszcz, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Tarczyn, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Leszno

WAŻNE!
W razie poważnego pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia objawów zagrażających życiu – nie czekaj – wezwij pomoc 999 lub 112

Szybkie zgłoszenie

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się możliwie szybko z konkretną propozycją terminu wizyty
Wizyta dla dorosłego – 329zł
Wizyta dla dziecka – 369zł


    Koszyk