Leczenie odleżyn
w domu pacjenta

Realizacja wizyt 8:00 – 20:00

Jak przebiega wizyta chirurga?

kontakt

1. Kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza

wywiad

2. Wstępny wywiad oraz przesłanie zdjęć odleżyn

3. Umówienie dogodnego terminu oraz płatność online

dojazd

4. Dojazd do domu pacjenta z indywidualnie dobranymi materiałami

5. Opracowanie odleżyn oraz założenie opatrunków

6. Przesłanie zaleceń dotyczących dalszego leczenia

Mateusz Prusisz
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chirurgii

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie młodszy asystent oraz pracownik dydaktyczny w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Czynny uczestnik międzynarodowych konferencji medycznych (Surgery Live, Ogólnopolski Kongres Chirurgii Kolorektalnej). Certyfikowany uczestnik kursów z zakresu chirurgii laparoskopowej i małoinwazyjnej.

Jakub Włodarczyk
lekarz
w trakcie specjalizacji z Chirurgii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie młodszy asystent oraz doktorant w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Czynny uczestnik międzynarodowych konferencji medycznych (UEG Week, World Congress of Surgery), laureat Diamentowego Grantu. Odbyte staże zagraniczne w USA oraz Kanadzie. Autor ponad 30 publikacji naukowych oraz 4 rozdziałów.

Czym cechują się Wizyty Domowe?

Profesjonalizm

Wśród naszych usług oferujemy Państwu pomoc medyczną w warunkach domowych. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną wykonywaną przez lekarzy wyróżniających się empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta na najwyższym poziomie. Każda wizyta domowa charakteryzuje kompleksowym spojrzeniem na chorego i odbywa się w atmosferze zapewniającej intymność z dostosowaniem poświęconego czasu do potrzeb pacjenta.

Komfort pacjenta

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo proponujemy rozwiązanie bez długich kolejek i tłumów. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji utrudnionego dojazdu do placówki medycznej ze względu na stan zdrowia lub problemy z poruszaniem się. Ze szczególną troską myślimy o osobach w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych. Jeżeli pragną Państwo zapewnienia profesjonalnej pomocy medycznej to skorzystanie z usług zamowlekarza.pl jest odpowiednim rozwiązaniem.

Szczegółowa diagnoza

W trakcie wizyty domowej nasz lekarz wykona odpowiednie pod kątem występujących objawów badanie lekarskie. Każda wizyta domowa obejmuje dokładne badanie przedmiotowe i podmiotowe. Pacjent może liczyć na kompleksowy wywiad dotyczący jego dolegliwości, który zakończy się postawieniem diagnozy i skrupulatnie omówionymi zaleceniami. Nasi lekarze zabierają na wizytę stetoskop, ciśnieniomierz, termometr i inne niezbędne narzędzia, a w razie potrzeby wypisują skierowanie na dodatkowe badania.

Dostępność

Dojeżdżamy do domu pacjentów w całej Łodzi i okolicach położonych do 30 km od centrum Łodzi, koszt dojazdu do 15 km wliczony jest w cenę, natomiast delikatnie wzrośnie w przypadku dojazdu powyżej 15 km. Nasi lekarze są dostępni od poniedziałku do niedzieli. Z centrum umawiania wizyt mogą się Państwo kontaktować całodobowo przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie od 7 do 20. Wizyta domowa zostanie wyznaczona w jak najszybszym, dogodnym dla Państwa, czasie.

WAŻNE!
W razie poważnego pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia objawów zagrażających życiu – nie czekaj – wezwij pomoc 999 lub 112

Zgłoszenie wizyty domowej

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się możliwie szybko z konkretną propozycją terminu wizyty
Wizyta dla dorosłego – 329zł
Wizyta dla dziecka – 369zł


    Koszyk