Wizyty domowe
dla dorosłych

Realizacja wizyt 8:00 – 20:00

Kiedy zamówić wizytę domową?

Jeśli martwisz się o zdrowie swoje lub bliskich
gorączka
Gorączka, kaszel, katar, ból gardła
ból głowy
Ból głowy
ból brzucha
Ból brzucha
Wizyta kontrolna
kaszel
Inne objawy, które nie zagrażają Twojemu życiu i zdrowiu

Czym cechują się Wizyty Domowe?

Profesjonalizm

Wśród naszych usług oferujemy Państwu pomoc medyczną w warunkach domowych. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną wykonywaną przez lekarzy wyróżniających się empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta na najwyższym poziomie. Każda wizyta domowa charakteryzuje kompleksowym spojrzeniem na chorego i odbywa się w atmosferze zapewniającej intymność z dostosowaniem poświęconego czasu do potrzeb pacjenta.

Komfort pacjenta

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo proponujemy rozwiązanie bez długich kolejek i tłumów. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji utrudnionego dojazdu do placówki medycznej ze względu na stan zdrowia lub problemy z poruszaniem się. Ze szczególną troską myślimy o osobach w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych. Jeżeli pragną Państwo zapewnienia profesjonalnej pomocy medycznej to skorzystanie z usług zamowlekarza.pl jest odpowiednim rozwiązaniem.

Szczegółowa diagnoza

W trakcie wizyty domowej nasz lekarz wykona odpowiednie pod kątem występujących objawów badanie lekarskie. Każda wizyta domowa obejmuje dokładne badanie przedmiotowe i podmiotowe. Pacjent może liczyć na kompleksowy wywiad dotyczący jego dolegliwości, który zakończy się postawieniem diagnozy i skrupulatnie omówionymi zaleceniami. Nasi lekarze zabierają na wizytę stetoskop, ciśnieniomierz, termometr i inne niezbędne narzędzia, a w razie potrzeby wypisują skierowanie na dodatkowe badania.

Dostępność

Dojeżdżamy do domu pacjentów w całym mieście i okolicach położonych do 30 km od centrum. Nasi lekarze są dostępni od poniedziałku do niedzieli. Z centrum umawiania wizyt mogą się Państwo kontaktować całodobowo przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie od 8 do 18. Wizyta domowa zostanie wyznaczona w jak najszybszym, dogodnym dla Państwa, czasie.

Jak przebiegają wizyty domowe?

kontakt

1. Kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza

2. Wybór dogodnego terminu oraz płatność online

dojazd

3. Dojazd do domu pacjenta

wizyta domowa

4. Dokładne zebranie wywiadu i zbadanie pacjenta

recepta

5. Przesłanie dokumentacji medycznej poprzez e-mail i SMS

WAŻNE!
W razie poważnego pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia objawów zagrażających życiu – nie czekaj – wezwij pomoc 999 lub 112

Zgłoszenie wizyty domowej

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się możliwie szybko z konkretną propozycją terminu wizyty
Wizyta dla dorosłego – 329zł
Wizyta dla dziecka – 369zł


    Koszyk