Wizyty domowe
Pediatra Łódź

Infolinia dostępna codziennie 8:00 – 17:00
Realizacja wizyt 8:00 – 20:00

Kiedy zamówić wizytę domową dla dziecka?

Jeśli martwisz się o stan zdrowia swojego dziecka
wysoka gorączka
Gorączka, kaszel, katar, ból gardła
wymioty
Biegunka i wymioty
alergia
Alergia
Wizyta kontrolna
zarazki
Inne objawy, które nie zagrażają życiu i zdrowiu

Cechy wizyty pediatrycznej

Profesjonalizm

Wśród naszych usług oferujemy Państwu pomoc medyczną dla dzieci w warunkach domowych. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną wykonywaną przez lekarzy rodzinnych i pediatrów wyróżniających się empatią i indywidualnym podejściem do małego pacjenta na najwyższym poziomie. Każda wizyta domowa charakteryzuje się kompleksowym spojrzeniem na dziecko oraz odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Komfort małego pacjenta

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo proponujemy rozwiązanie bez długich kolejek i tłumów. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji utrudnionego dojazdu do placówki medycznej ze względu na stan zdrowia dziecka, czy problemy z poruszaniem się. Ze szczególną troską myślimy o najmłodszych oraz dzieciach z niepełnosprawnościami. Jeżeli pragną Państwo zapewnienia profesjonalnej pomocy medycznej to skorzystanie z usług zamowlekarza.pl jest odpowiednim rozwiązaniem.

Szczegółowa diagnoza

W trakcie wizyty lekarz wykona pediatryczne badanie lekarskie dostosowane pod kątem występujących objawów. Pacjent może liczyć na kompleksowy wywiad dotyczący jego dolegliwości, który zakończy się postawieniem diagnozy i zaproponowaniem indywidualnie dobranego leczenia. Na koniec wizyty lekarz omawia dokładnie leczenie i przedstawia szczegółowe zalecenia, które dodatkowo przesyła mailowo.

Dostępność

Dojeżdżamy do domu małych pacjentów w całej Łodzi i okolicach położonych do 30 km od centrum Łodzi. Koszt dojazdu do 15 km jest wliczony w cenę, natomiast powyżej 15 km doliczamy niewielką opłatę. Nasi lekarze są dostępni od poniedziałku do niedzieli. Jesteśmy dostępni pod telefonem codziennie od 8 do 20, ponadto całodobowo mogą się Państwo kontaktować poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony. Wizyta domowa zostanie wyznaczona w jak najszybszym dogodnym dla obu stron terminie.

Jak przebiegają wizyty domowe?

kontakt

1. Kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza

2. Wybór dogodnego terminu oraz płatność online

dojazd

3. Dojazd do domu pacjenta

wizyta domowa

4. Dokładne zebranie wywiadu i zbadanie pacjenta

recepta

5. Przesłanie dokumentacji medycznej poprzez e-mail i SMS

WAŻNE!
W razie poważnego pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia objawów zagrażających życiu – nie czekaj – wezwij pomoc 999 lub 112

Zgłoszenie wizyty domowej

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się możliwie szybko z konkretną propozycją terminu wizyty
Wizyta dla dorosłego – 329zł
Wizyta dla dziecka – 369zł


    Koszyk